Паска - скибки щасливого свята

03 квітня 2019

Хтось закохується в її ніжну засмагу.
Комусь подобається її солодкуватий присмак на устах.
А для когось так важливо знайти всі її родзинки...
Паска - кожна по-своєму неймовірна!

Ця святкова випічка вже століттями таїть в собі благословенний дух найсвітлішого свята. Свята весняного відродження і духовного очищення. Свята добра, надії та любові. Пухкі шматочки здобного тіста об'єднують за святковим столом всю родину, де лунає дитячий сміх та радісний гамір дорослих. І кожному кортить вхопити саме ту скибку, де найбільше цукатів, або де розкішно розлилась білосніжна глазур з мигдалем та желейними кульками... Ну яка ж Пасха без паски?!

Без паски - ніяк. І саме вона стає винуватицею тієї щорічної весняної паніки, що охоплює дівчат та жінок. За яким рецептом пекти? Скільки дріжджів класти? Що робити, якщо не піднімається тісто? Чому вони підгорають?! Запитань безліч, мороки ще більше... Але рішення просте і очевидне. Паски вам може напекти "Скиба".
Паски ТМ "Скиба" - унікальні, виконані у оригінальному оздобленнями і з особливим смаком. Ці красуні однозначно варті того, аби стати центральною персоною затишного недільного обіду щасливої сімї!

Шукайте нашу продукцію:

А для всіх, кому навіть у передпасхальній метушні важко відірватись від роботи, є супер-пропозиція. Замовляйте продукцію всім колективом на офіс - отримаєте знижку, ще й безкоштовну доставку!

Замовлення від гуртових партнерів приймаємо за номерами:
  • 067 363 27 81
  • 067 360 83 64
По питанням програми "Паска в офіс" у м.Рівне пишіть на пошту info@skyba.org.ua, або телефонуйте:
  • 050 550 35 34

Facebook та Instagram - SkybaBakery
Поширити: